Velký balíček

Kód: 772
2 hodnocení
1 199 Kč
Na objednání - Datum doručení upřesníme

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme Vám "Velký balíček" - dokonalou gurmánskou hostinu pro Vaše chlupaté přátele! Pokud chcete poskytnout svým hlodavcům nejenom výživu, ale i radost a zdraví, tento balíček je tou pravou volbou.
 
Proč si vybrat "Velký balíček"?
 
Věděli jste, že správná výživa je pro hlodavce stejně důležitá jako pro nás lidi? "Velký balíček" nabízí vše, co Vaše roztomilá stvoření potřebují, aby byla šťastná a zdravá. Luční seno pro perfektní trávení, vyvážené granule pro komplexní přísun živin, chutné pamlsky pro šťastné okamžiky, a vybrané bylinky a zelenina pro přirozený zdroj vitamínů a minerálů. Náš balíček je sestaven s láskou a pečlivostí, aby zajistil, že každý den bude pro Vaše mazlíčky plný objevů a pochoutek. Jejich zvědavé nožky a šťastné výskoky Vám každý den potvrdí, že jste udělali tu nejlepší volbu.
5 přesvědčivých důvodů, proč si pořídit "Velký balíček":
1. Kompletní výživa: Vyvážené granule a kvalitní luční seno zajišťují všechny potřebné živiny pro optimální zdraví Vašeho hlodavce.
2. Šťastné chvilky: S různorodými pamlsky a okusovými klacíky zajistíte, že se Vaše zvířátka nikdy nebudou nudit a vždy budou mít důvod k radosti.
3. Přírodní ingredience: Bylinky a zelenina v našem balíčku jsou pečlivě vybírány pro jejich přírodní vlastnosti a svěžest, aby Vaši malí přátelé dostali to nejlepší z přírody.
4. Podpora zdraví: Přírodní kořen pampelišky a další bylinky přispívají k dobrému trávení a celkové vitalitě.
5. Variabilita a zábava: Díky rozmanitosti obsahu balení můžete střídat a kombinovat jednotlivé komponenty, čímž poskytnete svému hlodavci nejen potřebnou stravu, ale i zábavu a mentální stimulaci.
 
"Velký balíček" není jen jídlo, je to zážitek, který obohatí život Vašeho mazlíčka. Dopřejte jim lásku v každém soustu s tímto pečlivě připraveným balíčkem, který je stejně jedinečný, jako jsou Vaši chlupatí přátelé. Objevte radost z jejich šťastných očí a plných bříšek už dnes!

 

Obsah balení:

2x kostka luční seno 

Granule 2x 1Kg

              1x 500g 

Pamlsky - 6x vojtěškové sušenky, 6x Rozkvetlé sušenky, 3Ks okusový klacík 

4x Bylinky - Chrpa, Růže, Jasmín, Pampeliška kořen

2x Zelenina - Mrkev, Petržel 

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíčky dobrot
Hmotnost: 8 kg