Granule Mlsání

Kód: 607
2 hodnocení
130 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potěšte svého domácího mazlíčka s našimi vynikajícími granulemi Mlsání! Tyto peletky jsou určeny k zajištění zdravé a vyvážené stravy pro vaše malé zvířecí přátele. S průměrem 3,2 mm jsou ideální pro různé druhy malých zvířat, včetně králíků, morčat a křečků.

Granule Mlsání jsou vyrobeny s ohledem na potřeby vašich mazlíčků. Jsou plné vitamínů a minerálů, které podporují zdravý růst a vývoj. Navíc, jejich pevná textura pomáhá udržovat zuby vašeho mazlíčka čisté a zdravé, což je důležité pro celkové zdraví a pohodu.

Na rozdíl od mnoha běžných granulí na trhu, Mlsání nabízí jedinečnou chuťovou zkušenost. Tyto granule jsou vyrobeny s přirozenými přísadami, které vaše malé zvíře miluje, takže nebudete mít problém přimět je k jídlu. Ať už je používáte jako hlavní jídlo nebo jako odměnu, Mlsání je vždy skvělou volbou.

Granule Mlsání jsou ideální pro každodenní krmení, ale měli byste je používat s rozmyslem. Nejsou vhodné jako jediný zdroj potravy pro vaše zvíře, protože potřebuje také čerstvé ovoce a zeleninu pro vyváženou stravu. Používejte je jako doplněk k hlavní stravě a vaše malé zvíře bude šťastné a zdravé!

Složení:

Luční seno ( jetel luční, bojínek, kopretina, jílek, lesní

jahody a další.), Jitrocel, Pampeliška, Ostružník list, Kopřiva, Petržel kořen, Řebříček, Ostropestřec Mariánský výlisky, Bříza list

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule (peletky)
Hmotnost: 0.5 kg