Luční Energizer Plus

Kód: 790
Novinka
Neohodnoceno
91 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luční Energizer Plus – Granule pro králíky s přírodními posilami

Představujeme vám Luční Energizer Plus, prémiové granule, které jsou vyrobené s láskou k přírodě a vašim chlupatým miláčkům. Tyto granule nejsou jen obyčejným krmivem, jsou plné přírodních ingrediencí, které podporují vitalitu a zdraví vašeho králíka. Kombinace lučního sena, mrkve, kopřivy, lněného oleje, kořene pampelišky a šípku zajišťuje dokonalou harmonii chuti a nutričních hodnot.

Každé sousto Lučního Energizer Plus je plné vitamínů a minerálů, které jsou klíčové pro správný vývoj a kondici vašeho mazlíčka. Krmivo je vyvinuto s ohledem na přirozenou potřebu králíků požívat kvalitní rostlinnou stravu, a proto v něm naleznete pouze to nejlepší z lučních plání.

Proč si vybrat Luční Energizer Plus? Zde je 5 přesvědčivých důvodů:

1. Přírodní složení: Vybrané ingredience přímo z přírody zaručují vyváženou stravu v souladu s potřebami vašeho králíka.
2. Podpora imunity: Díky obsahu vitamínu C ze šípku a dalších antioxidantů přispívá krmivo k silné imunitě vašeho mazlíčka.
3. Zdravá srst a kůže: Lněný olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, které se starají o lesklou srst a zdravou kůži.
4. Trávicí harmonie: Vláknina z lučního sena a kořene pampelišky podporuje správnou funkci trávicího systému.
5. Výbušná chuť: Unikátní směs chutí zaručuje, že každé krmení bude pro vašeho králíka nejen zdravé, ale i požitkem.
 
Dejte svému králíkovi to nejlepší, co příroda nabízí, a užijte si jeho šťastné skotačení plné energie s Lučním Energizer Plus!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Králík
Hmotnost: 0.5 kg