Luční seno 2 KS

Kód: 747
4 hodnocení
316 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
29.7.2024

!!!  VYPRODÁNO - Naskladnění v červenci 2024 !!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám balíček radosti pro vaše ušaté přátele - Luční seno 2 KS, prvotřídní kvalita přímo z českých luk! Toto seno je jako pohlazení od přírody, ideální pro každého malého hlodavce hledajícího kousek venkova ve svém domově.

Naše luční seno je pečlivě vybráno a zpracováno během první seče, což zaručuje, že je bohaté na živiny a má vysoký obsah vlákniny. To je klíčové pro správné trávení a celkovou pohodu vašich mazlíčků. Navíc, díky jemné textuře a příjemné vůni, toto seno podporuje přirozené opotřebení zoubků a poskytuje nekonečné hodiny žvýkací zábavy.

Co dělá naše seno tak speciálním? Je to jeho svěžest! Baleno ihned po seči, uchovává všechny ty lákavé aroma a chuť, které vaše domácí zvířátka milují. A navíc, je to čistě přírodní produkt bez jakýchkoliv přidaných chemikálií nebo konzervantů - čistá dobrota z louky!

Luční seno je nezbytností pro každodenní stravu králíků, morčat, chinchil a dalších hlodavců. Je to nejen jejich hlavní zdroj potravy, ale také poskytuje skvělou možnost pro hraní a stavění hnízd. Vytvořte svým mazlíčkům útulný koutek plný voňavého sena a sledujte, jak si užívají každý stéblo.

S dvěma baleními v jednom setu máte jistotu, že vašim chlupatým kamarádům nebude chybět jejich oblíbená pochoutka. Ať už doplňujete jejich misku každý den nebo hledáte něco pro speciální okamžiky, Luční seno 2 KS je tou pravou volbou pro šťastný a zdravý život vašeho mazlíčka!

Doplňkové parametry

Kategorie: Luční seno 1. seč ( I. Jakost )
Hmotnost: 5 kg